1. Sara Maldonado
Data nasterii: 10 martie 1980
Locul nasterii: Jalapa, Veracruz - Mexic
Cele mai cunoscute roluri: in CLASE 406, O lume a fiarelor, Taramul pasiunilor si Aurora
2. Angelique Boyer
Data nasterii: 4 iulie 1988
Locul nasterii: Jura - Franta
Cele mai cunoscute roluri: in Rebelde, Femei asasine, Inima salbatica, Teresa
3. Sandra Echeverria
Data nasterii: 11 decembrie 1984
Locul nasterii: Mexic
Cele mai cunoscute roluri: in El clon, Forta destinului, Marina
4. Nailea Norvind
Data nasterii: 16 februarie 1970
Locul nasterii: Mexic
Cele mai cunoscute roluri: Rebelde, Padurea blestemata, Imbratisari patimase, Amigas y Rivales, Iubire cu chip rebel
5. Blanca Soto
Data nasterii: 5 ianuarie 1979
Locul nasterii: Monterrey, Nueva Leon - Mexic
Cele mai cunoscute roluri: in La vida blanca, Regresa, Eva Luna
6. Kate del Castillo
Data nasterii: 23 octombrie 1972
Locul nasterii: Mexic
Cele mai cunoscute roluri: in Muchachitas, Minciuna, Ramona, Dreptul la viata, Bajo la misma piel, La reina del sur
7. Silvia Navarro
Data nasterii: 14 septembrie 1978
Locul nasterii: Irapuato, Mexic
Cele mai cunoscute roluri: Vei fi a mea, Paloma; La Heredera, Manana es para siempre, Cuando me enamoro
8. Maite Perroni
Data nasterii: 9 martie 1983
Locul nasterii: Mexic
Cele mai cunoscute roluri: in Rebelde, Iubire cu chip rebel, Fructul oprit, Triunfo del amor
9. Carmen Villalobos
Data nasterii: 13 iulie 1983
Locul nasterii: Baranquilla, Columbia
Cele mai cunoscute roluri: in La Tormenta, Amores de mercado, Ojo por ojo, Fara sani nu exista paradis, Saracii tineri bogati, Mi corazon insiste en Lola Volcan
10. Rebecca Jones
Data nasterii: 21 mai 1957
Locul nasterii: Mexic
Cele mai cunoscute roluri: in Pasiuni, Alta infidelidad, Tengo todo, Como ama una mujer, Para volver a amar
06:00 | Inima nu minte 105 min
|
---|---|
07:45 | Acea fata 60 min
|
08:45 | Ingeri tacuti 75 min
|
10:00 | Imbratisarea ta 105 min
|
11:45 | Esmeralda 60 min
|
12:45 | Dragostea si banii 135 min
|
15:00 | Pamantul, Soarele si tu 120 min
|
17:00 | Imbratisarea ta 120 min
|
19:00 | Inima nu minte 120 min
|
21:00 | Acea fata 60 min
|
22:00 | Ingeri tacuti 60 min
|
23:00 | Scorpionul 60 min
|
00:00 | Esmeralda 60 min
|
01:00 | Acea fata 45 min
|
01:45 | Trei surori 165 min
|
04:30 | Doctorul casei 45 min
|
05:15 | Scorpionul 45 min
|
06:00 | Inima nu minte 120 min
|